CRM systém (softvér) na mieru

Čo je to CRM systém? Ide o zákaznícky informačný systém, prípadne marketingový informačný softvér, ktorý slúži na riadenie vzťahov so zákazníkmi. Systém CRM na mieru od S1erp má prehľadný, user-friendly dizajn, vďaka ktorému bude Váš marketing a efektívna komunikácia so zákazníkmi jednoduchším, než kedykoľvek pred tým.

CRM a marketing

CRM je základom online obchodu. Pomôže Vám zhromaždiť a usporiadať všetky vaše kontakty spolu s ich údajmi, čím budete mať možnosť bez problémov vyhodnotiť priania a potreby zákazníkov, efektívnejšie zacieliť marketing, vyhodnocovať jeho výsledky a tým budovať pevnejšie vzťahy so zákazníkmi ako aj zvýšiť tržby z predaja.

Správa zákazníkov

S1erp obsahuje všetko čo potrebujete na vytvorenie a upevnenie vzťahov s vašimi potencionálnymi, či aktuálnymi zákazníkmi. Vytvárajte prvé kontakty, spravujte dodacie a fakturačné adresy priamo v systéme alebo rozdeľujte zákazníkov do cieľových skupín pre efektívnejšie rozposielanie letákov, reklamných kampaní a cenových ponúk.

Nákup a predaj

 Môžete sledovať komunikáciu so svojimi potencionálnymi zákazníkmi i dodávateľmi. Zaujmite ich tým, že im raz za čas pošlete Váš newsletter alebo pošlite špecifickú ponuku vždy, keď sú zákazníci pripravení objednávať. Sledujte položky, ktoré je nutné kúpiť zadaním materiálových požiadavok, automaticky alebo manuálne posielajte objednávky dodávateľom a zaznamenajte dodacie listy, keď obdržíte materiál.

Online fakturačný systém

Fakturácia a sledovanie pohľadávok prostredníctvom s1erp systému, Vám pomôže udržať Vaše financie vždy pod kontrolou. Fakturačný systém prepojený so zásobami, Vám vždy pomáha zistiť výkon predaja každého produktu. Získajte prehľad o vašich najpredávanejších produktoch a vykonávajte zmysluplnejšie a výhodnejšie rozhodnutia.

Vy a vaši ochodníci budete online kdekoľvek v teréne či na služobnej ceste

s1erp je vyvinutý za pomoci najmodernejších technológií, čo mu umožňuje rýchly a svižný beh aj na mobilných zariadeniach či tabletoch. To z neho robí ideálny nástroj pre Vás i Vašich zamestnancov, ktorí v ňom môžu pracovať odkiaľkolvek. So systémom S1erp môžu sledovať stavy objednávok, prezerať informácie o klientoch priamo v teréne, zo svojich mobilov i tabletov. To im umožní mať aktuálny prehľad aj počas služobných ciest. 

Systém, ktorý využíva viac ako 3000 spoločností zo 150 krajín sveta

taktiež obsahuje...

  • viacúrovňová forma prístupu
  • integrovaný emailový klient
  • skladové hospodárstvo
  • dochádzkový systém
  • integrácia SMS správ
  • zdieľaný kalendár
  • finančné analýzy
  • emailové notifikácie
  • nastaviteľné voľby tlače
  • stiahnuteľné zálohy